• O nas

Woda Online – gdzie kupować wodę mineralną w dobrej cenie i dlaczego warto zamawiać wodę przez internet?

W dzisiejszych czasach co raz częściej dokonując zakupów wybieramy sklepy internetowe. Za takim rozwiązaniem przemawia wiele aspektów, między innymi możliwość szybkiego i wygodnego porównania ofert wielu sklepów, bardziej korzystne ceny niż w sklepach stacjonarnych, promocje i kody rabatowe, które możemy znaleźć na różnych stronach lub u znanych influencerów, a przede wszystkim możliwość wyboru dostawy prosto pod nasze drzwi, bez konieczności jeżdżenia, dźwigania ciężkich zakupów i marnowania przy tym czasu. Nie dziwi więc fakt, że w Internecie można kupić już niemal wszystko, łącznie z wodą mineralną! Sklep Woda Online powstał z myślą o dostawie wody zarówno do gospodarstw domowych, jak i wszelkiego rodzaju branż, gdzie woda jest potrzebna przez cały rok w dużych ilościach. Tym, na co kładziemy niezwykły nacisk w naszym sklepie jest oryginalność dostarczanych przez nas produktów oraz ich świeżość. Zawsze dbamy, aby nasi klienci otrzymywali wodę na czas i w takiej ilości, jakiej potrzebują. U nas możesz zamówić jedną butelkę lub całą paletę wody, z dostawą do domu.

Woda mineralna -  czy warto kupować większe ilości?

Picie wody to nie tylko moda, która przeminie. Woda, to źródło życia i zdrowia, dlatego zawsze powinniśmy mieć w zanadrzu jej odpowiednią ilość. Woda stanowi 60% naszego ciała, dlatego warto codziennie utrzymywać odpowiedni poziom nawodnienia. Szacuje się, że osoby dorosłe, powinny spożywać co najmniej 2 litry wody dziennie, a w momentach wzmożonej aktywności fizycznej oraz przy wysokich temperaturach, powinniśmy dostarczyć naszemu organizmowi nawet od 3 do 3,5 litra wody dziennie. Woda wpływa na cały nasz organizm, poprawiając koncentrację, apetyt, energię i wewnętrzną witalność. Pomaga pozbyć się bólów głowy, uspokaja i bierze udział w oczyszczaniu organizmu z toksyn, wspomaga naszą przemianę materii, transportuje tlen i składniki odżywcze do organizmu.

Wodę powinniśmy pić zanim jeszcze poczujemy pragnienie, dlatego warto zacząć dzień od szklanki wody. Woda, to napój, którego zawsze powinniśmy mieć w swoim domu zapas. Warto wiedzieć, że przeciętnie termin ważności wody to ok 20 miesięcy (w butelkach plastikowych) jednak woda szczelnie zamknięta w butelce nie powinna się zepsuć nawet po upływie tego okresu. Termin ten nie dotyczy też samej wody, a butelki. Po upływie wskazanego przez producenta czasu butelka może zacząć uwalniać szkodliwe substancje. Alternatywą jest woda w butelkach szklanych, które są wykonane z naturalnych surowców, nie ma więc obaw, aby woda została zanieczyszczona szkodliwymi substancjami. Kiedy otworzymy butelkę wody, powinniśmy wypić ją w ciągu 48 godzin, a butelkę przechowywać w lodówce lub w miejscu ciemnym i chłodnym. 

Wodę można zatem spokojnie kupować w dużych ilościach i nie martwić się jej brakiem czy codziennym uzupełnianiem. W naszej ofercie znajdziesz wody w tradycyjnych butelkach z nakrętkami oraz wodę w butelkach z dziubkiem idealne do zabrania w podróż, do szkoły czy do pracy.

Woda mineralna czym różni się od wody źródlanej.

Określenie woda mineralna bardzo często stosowane jest jako zamiennik wody w butelce. A w rzeczywistości woda mineralna to nazwa wody pochodzącej ze źródeł znajdujących się w głębi ziemi. Woda mineralna podróżuje przez kolejne warstwy ziemi przez kilkadziesiąt lat, ulegając przy tym zmineralizowaniu. Woda mineralna, jest niezwykle szlachetną wodą, ponieważ zawiera rozpuszczone składniki mineralne. W takiej wodzie może znajdować się nawet 70 rodzajów minerałów, a wśród tych kluczowych dla naszego zdrowia, wymienić można magnez, wapń, sód, wodorowęglany, chlorki i fluorki.

Woda źródlana jest jedną z najbardziej popularnych wód. Podobnie, jak woda mineralna, pochodzi ze źródeł znajdujących się pod ziemią, jednak w jej płytszych warstwach, a co za tym idzie, zawiera o wiele mniej cennych składników.

 

Woda z Toskanii – dlaczego warto postawić na wodę z Włoch? Dostawca włoskiej wody.

W naszym sklepie znajdziesz wody włoskich marek, znane na całym świecie. Znalazły się w naszej ofercie nie przypadkowo. Są to wody premium, które chcemy Ci dostarczać w najbardziej korzystnych cenach. Postawiliśmy na marki znane i cenione wśród hydrosommelierów z całego świata. W naszej ofercie znajdziesz wody, które zanim wypłyną ze źródła bijącego w Alpach lub Apeninach, muszą przebyć drogę trwającą kilkadziesiąt lat, zbierając przy tym cenne minerały, które nadają im niepowtarzalny smak. Dla przykładu Acqua Panna, której źródło bije w Apeninach jest wodą alkaliczną z wysokim pH, które utrzymuje się nawet na poziomie 8,1. San Pellegrino z kolei, to woda, która znalazła się w czołówce najczystszych wód świata. Jej źródło znajduje się w Alpach, a do warstwy wodonośnej przenika przez 30 lat! Wody, które proponujemy naszym klientom to wody premium, wysokiej jakości, wydobywane z miejsc o szczególnych walorach naturalnych.

Woda w szklanych butelkach, kiedy wybrać taką opcję?

Woda w szklanych butelkach to świetne rozwiązanie dla osób prowadzących wszelkiego rodzaju działalności gospodarcze, hotele, restauracje, pensjonaty, czy firmy, w których przyjmowani są klienci. Woda w butelce szklanej prezentuje się elegancko, świetnie smakuje i jest otoczona naturalnym tworzywem. Woda w szklanych butelkach bardzo dobrze sprawdzi się również w domu.

Najlepsza polska woda mineralna – jaką wybrać?

W Polsce mamy sporą dostępność bardzo dobrych i jakościowych wód mineralnych. Wybierając tę najlepszą warto kierować się zawartością składników mineralnych, rodzajem dostępnych pojemności, w zależności od tego, czy wodę będziemy raczej pić w domu, czy chcemy ją mieć zawsze przy sobie, a także naszym ulubionym smakiem czy intensywnością bąbelków. W ofercie naszego sklepu znajdziesz polską wodę Nałęczowiankę, która daje Ci szeroki wybór, zarówno pod względem pojemości, rodzajów butelek jak i też intensywności nasycenia CO2. Nałęczowianka to świetna propozycja do spożywania na co dzień oraz do zabrania ze sobą w drogę. W ofercie znajdziesz wody dla dzieci w małych pojemnościach – nawet 0,33 l, wody dla młodzieży z fantazyjnym nadrukiem na etykiecie oraz klasyczną wodę niegazowaną. Dla fanów bąbelków Nałęczowianka przygotowała propozycję wody delikatnie gazowanej oraz mocniejszy gaz. W naszym sklepie możesz tez zakupić wody smakowe z dodatkiem witamin, również od Nałęczowianki.

Woda, której potrzebujesz w jednym miejscu – wodaonline.pl wygodne zakupy z dostawą do domu!

Zapraszamy do zakupów wody z dostawą do domu. U nas kupisz wodę na sztuki lub w ilościach hurtowych, w zależności od Twoich potrzeb. Gwarantujemy dobre ceny i wodę jakości premium.